Шалқар ауданының Кішіқұм селолық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Кішіқұм ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 5443 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Шалқар ауданы Кішіқұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданының Кішіқұм селолық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы № 5 қазақ тіліндегі "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-90 тіркелген, 2009 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
қөрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кішіқұм ауылдық округінің әкімі Қ. Қазбеков

О внесении изменения в решение акима Кишикумского сельского округа Шалкарского района от 20 ноября 2008 года № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы"
Решение акима Кишикумского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 5 апреля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 апреля 2017 года № 5443
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Кишикумского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кишикумского сельского округа Шалкарского района от 20 ноября 2008 года № 5 на казахском языке "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-90, опубликованное 5 января 2009 года в районной газете "Шалқар") следующее изменение:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кишикумского сельского округа К. Казбеков