Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 125 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 сәуірде № 4198 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 07.06.2018 № 270 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата Алматинской области 24 марта 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 апреля 2017 года № 4198. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 7 июня 2018 года № 270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 07.06.2018 № 270 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Карантиндік объектілердің түрлері бойынша жалпы көлемі 125755,4347 гектар жерге аудандар (қалалар) бөлінісінде карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес облыс аумағында карантинді аймақ белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 535 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3672 тіркелген, 2016 жылдың 19 қаңтарында "Жетісу", "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на територии области карантинную зону с введением карантинного режима в разрезе районов (городов) по видам карантинных объектов на общей площади 125755,4347 гектар земли согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области" от 7 декабря 2015 года № 535 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов № 3672, опубликован 19 января 2016 года в газетах "Жетысу", "Огни Алатау") .

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімінің
міндетін атқарушы Л. Тұрлашов
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы "24" "наурыз" "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" № 125 қаулысына қосымша
Алматы облысының аумағында карантиндік объектілердің түрлері бойынша белгіленген карантиндік аймақ көлемі
Аудандар, қалалар
Барлық залалданған жер көлемі, гектар
Оның ішінде карантинді объектілердің түрлеріне шаққанда
Америкалық ақ көбелек
Калифорниялық қалқаншалы сымыр
Жемістің шығыс жемірі
Жұпсыз жібек көбелек
Комсток сымыры (құрты)
1
Алакөл

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Алматинской области Л. Турлашов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "24" марта 2017 года № 125 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области"
Площадь установленной карантинной зоны по видам карантинных объектов на территории Алматинской области
Районы, города
Всего площадь заражения, гектар
В том числе по видам карантинных объектов
Американская белая бабочка
Калифорнийская щитовка
Восточная плодожорка
Непарный шелкопряд
Червец Комстока
1
Алакольский