Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2017 жылғы 1 маусымдағы № 16-89 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 13 маусымда № 4228 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 108-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 272 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарында "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 325 596 325 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 39 651 357 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 010 867 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 284 924 101 мың теңге;
2) шығындар 320 159 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7 558 085 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11 299 882 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 741 797 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 7 648 668 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 7 648 668 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 769 873 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 769 873 мың теңге.";
5-тармақтағы:
"55 242 506" саны "61 239 506" санына ауыстырылсын;
7-тармақтағы:"26 210 260" саны "32 184 924" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" деген жолдағы "23 969 388" саны "23 780 281" санына ауыстырылсын;
"халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге 56 947 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 1июня 2017 года № 16-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2017 года № 4228
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2017 года № 272 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017–2019 годы", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы" от 9 декабря 2016 года № 11-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликован 5 января 2017 года в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы 325 596 325 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 39 651 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 010 867 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 284 924 101 тысяча тенге;
2) затраты 320 159 445 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7 558 085 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11 299 882 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 741 797 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7 648 668 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 7 648 668 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 769 873 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 769 873 тысяч тенге.";
в пункте 5:
цифры "55 242 506" заменить на цифры "61 239 506";
в пункте 7:
цифры "26 210 260" заменить на цифры "32 184 924";
в строке "здравоохранение" цифры "23 969 388" заменить на цифры "23 780 281";
после строки "обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения 56 947 тысяч тенге;" дополнить следующими строками:

"ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға 1 163 мың теңге;
ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға 46 698 мың теңге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға 5016 мың теңге;
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге 5 554 022 мың теңге;";
8-тармақтағы:
"33 389 279" саны "40 481 566" санына ауыстырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға" деген жолдағы "11 823 132" саны "11 262 278" санына ауыстырылсын;
"көліктік инфрақұрылымды дамытуға 909 771 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"газ тасымалдау жүйесін дамытуға 6 000 000 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 1 462 612 мың теңге;".
11-тармақтағы:

"обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел 1 163 тысячи тенге;
увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел 46 698 тысяч тенге;
изъятие земельных участков для государственных нужд 5 016 тысяч тенге;
возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях 5 554 022 тысячи тенге;";
в пункте 8:
цифры "33 389 279" заменить на цифры "40 481 566";
в строке "проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "11 823 132" заменить на цифры "11 262 278";
после строки "развитие транспортной инфраструктуры 909 771 тысяча тенге;" дополнить следующими строками:
"развитие газотранспортной системы 6 000 000 тысяч тенге;
развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" 1 462 612 тысячи тенге;".
в пункте 11:

"1 995 267" саны "1 980 307" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы А. Сүлейменов
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "1 995 267" заменить на цифры "1 980 307";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата А. Сулейменов
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы "1" маусым "Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 16-89 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Соммасы
мың теңге
Сынып Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Алматинской области от "1" июня 2017 года № 16-89 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата№11-54 "Об областном от 9 декабря 2016 года бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

931 483
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 982 557
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
162 596
4
Емханалар
3 353 687
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 353 687
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 736 833
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
292 718
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
324 136
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 286 417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 286 417
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 246 078
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 339
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 471 326
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 471 326
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 427
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
839 208
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 350
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
280 660
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
516
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 220 165
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 064 192
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 017 431
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 152 656
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
601 007
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 360 825
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

931 483
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 982 557
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
162 596
4
Поликлиники
3 353 687
253
Управление здравоохранения области
3 353 687
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 736 833
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
292 718
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
324 136
5
Другие виды медицинской помощи
4 286 417
253
Управление здравоохранения области
4 286 417
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 246 078
029
Областные базы спецмедснабжения
40 339
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 471 326
253
Управление здравоохранения области
6 471 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 427
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
839 208
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 350
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
280 660
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
516
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 220 165
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 064 192
1
Социальное обеспечение
4 017 431
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 152 656
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
601 007
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 360 825
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

233 785
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
421 180
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
535 859
261
Облыстың білім басқармасы
859 775
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
783 031
037
Әлеуметтік сауықтандыру
76 744
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 000
2
Әлеуметтiк көмек
704 886
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
704 886
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
704 886
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 341 875
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 220 688
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 068
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
110 949
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 054
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 878 532
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 763
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 965
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 580
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
156 713
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 542
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

233 785
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
421 180
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
535 859
261
Управление образования области
859 775
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
783 031
037
Социальная реабилитация
76 744
271
Управление строительства области
5 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 000
2
Социальная помощь
704 886
256
Управление координации занятости и социальных программ области
704 886
003
Социальная поддержка инвалидов
704 886
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 341 875
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 220 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 068
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
110 949
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 054
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 878 532
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 763
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
476 965
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 580
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
156 713
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 542
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

2 411 017
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
18 100
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 700
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 700
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
73 357
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 839
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 518
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 326 253
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 834 084
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
5 016
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
5 016
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 815 943
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 830 321
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
13 985 622
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
2
Коммуналдық шаруашылық
8 492 169
271
Облыстың құрылыс басқармасы
777 694
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
777 694
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 714 475
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 275
004
Елдi мекендердi газдандыру
500 000
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 665
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 703 416
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 411 017
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
18 100
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 700
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 700
270
Управление по инспекции труда области
73 357
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 839
003
Капитальные расходы государственного органа
6 518
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 326 253
1
Жилищное хозяйство
17 834 084
251
Управление здравоохранения области
5 016
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
5 016
271
Управление строительства области
17 815 943
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 830 321
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
13 985 622
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
2
Коммунальное хозяйство
8 492 169
271
Управление строительства области
777 694
030
Развитие коммунального хозяйства
777 694
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 714 475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
123 275
004
Газификация населенных пунктов
500 000
005
Капитальные расходы государственного органа
1 665
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 703 416
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

106 638
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
502 670
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 354
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
326 316
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 000
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
513 155
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
36 182
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
476 973
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 153 769
1
Отын және энергетика
1 732 823
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 732 823
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 300 102
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
432 721
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 420 946
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 420 946
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9 420 946
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 731 245
1
Ауыл шаруашылығы
29 448 210
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
26 147 851
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 327
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
999 741
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 216
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
476 126
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
180 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 239 085
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
86 324

106 638
273
Управление культуры, архивов и документации области
502 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
59 354
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
326 316
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
117 000
283
Управление по вопросам молодежной политики области
513 155
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
36 182
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
476 973
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 153 769
1
Топливо и энергетика
1 732 823
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 732 823
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 300 102
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
432 721
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
9 420 946
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 420 946
071
Развитие газотранспортной системы
9 420 946
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 731 245
1
Сельское хозяйство
29 448 210
255
Управление сельского хозяйства области
26 147 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
118 327
002
Поддержка семеноводства
999 741
003
Капитальные расходы государственных органов
10 216
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
476 126
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
180 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 239 085
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
86 324

041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
326 725
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 253
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
957 476
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
150 284
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 554 022
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 886 213
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
23 535
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
901 425
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
161 550
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
487 808
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
8 850
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 297
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
49 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 640
271
Облыстың құрылыс басқармасы
989 231
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
989 231
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 311 128
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 835
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
252
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
326 725
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 253
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
957 476
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
150 284
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 554 022
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 886 213
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
23 535
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
901 425
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
161 550
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
487 808
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
8 850
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 297
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 640
271
Управление строительства области
989 231
020
Развитие объектов сельского хозяйства
989 231
719
Управление ветеринарии области
2 311 128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 835
003
Капитальные расходы государственного органа
252
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения