Алматы облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 19-99 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 309 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 тамызда № 4291 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қарасай ауданының өкілді және атқарушы органдарының ұсынуы бойынша облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы Үшқоңыр ауылдық округі мен Үшқоңыр ауылы Шамалған ауылдық округі және Шамалған ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж. Омарға (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Мәлтекбасов
Алматы облысының
әкімі А. Баталов
Алматы облыстық мәслихатының
хатшысы С. Дүйсембінов

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 27 июля 2017 года № 19-99 и постановление акимата Алматинской области от 27 июля 2017 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2017 года № 4291
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории на основании заключения областной ономастической комиссии по представлению представительного и исполнительного органов Карасайского района Алматинской областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Ушконырский сельский округ и село Ушконыр Карасайского района в Шамалганский сельский округ и село Шамалган.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на заместителя акима области Ж. Омара (по согласованию).
3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата М. Мальтекбасов
Аким
Алматинской области А. Баталов
Секретарь Алматинского областного
маслихата С. Дюсембинов