Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 54-301 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 19-103 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 тамызда № 4298 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 54-301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3688 тіркелген, 2016 жылдың 09 ақпанында "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы Қурманбаев Ерлан Бакытжановичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Мальтекбасов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы С.Дюсембинов

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 27 января 2016 года № 54-301 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 27 июля 2017 года № 19-103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 августа 2017 года № 4298
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Алматинской области" от 27 января 2016 года № 54-301 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3688, опубликован 09 февраля 2016 года в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Курманбаева Ерлана Бакытжановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата М.Мальтекбасов
Секретарь
областного маслихата С.Дюсембинов