Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2017 жылғы 6 наурыздағы "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 02-17/8 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 02-17/23 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 қыркүйекте № 4331 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 02-17/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 19.03.2018 № 02-17/6 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 5-тармағына, "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 110 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14637 тіркелген) сәйкес, Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2017 жылғы 6 наурыздағы № 02-17/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 тіркелген, 2017 жылдың 13 сәуірінде "Огни Алатау" газетінде және 2017 жылдың 15 сәуірінде "Жетісу" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
17, 18 - тармақтары жана редакцияда баяндалсын:
"17. Көтермелеу балдары осы Әдістеменің 1-1-қосымшасына сәйкес ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын қызмет көрсеткіштері, сондай-ақ мазмұндық және/немесе ұйымдастырушылық жағынан күрделі болып табылатын қызмет түрлері үшін қойылады;
18. Ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын қызмет көрсеткіштері және күрделі қызмет түрлері атқарылған жұмыстың көлемі мен күрлілігінің өсу тәртібімен "+1"-ден "+5"-ке балға дейін бес деңгейлік шәкіл бойынша орналастырылған. Бұл ретте көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлеріне Электронды құжат алмасудың бірыңғай жүйесінде және мемлекеттік органның Интранет-порталында белгіленетін де, белгіленбейтін де құжаттар мен іс-шаралар кіре алады.
Әр көтермеленетін қызмет көрсеткіші немесе түрі үшін осы Әдістеменің 1-1-қосымшасына сәйкес "Б" корпусының қызметшісіне тікелей басшымен балл қойылады.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 1-1-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Ревизионной комиссии по Алматинской области от 6 марта 2017 года № 02-17/8 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области"
Постановление Ревизионной комиссии по Алматинской области от 21 августа 2017 года № 02-17/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2017 года № 4331. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Алматинской области от 19 марта 2018 года № 02-17/6
Сноска. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Алматинской области от 19.03.2018 № 02-17/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", приказом председателя агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2016 года № 110 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14637), Ревизионная комиссия по Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Ревизионной комиссии по Алматинской области "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области" от 6 марта 2017 года № 02-17/8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4171, опубликован 13 апреля 2017 в газете "Огни Алатау" и 15 апреля 2017 года в газете "Жетысу") следующие изменения и дополнение:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области, утвержденной указанным постановлением:
пункты 17, 18 изложить в новой редакции:
"17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы, а также виды деятельности, являющиеся сложными в содержательном и/или организационном плане согласно приложению 1-1 к настоящей Методике;
18. Показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы и сложные виды деятельности распределены по пятиуровневой шкале в порядке возрастания объема и сложности осуществляемой работы от "+1" до "+5" баллов. При этом, в число поощряемых показателей и видов деятельности могут входить как фиксируемые, так и нефиксируемые в Единой системе электронного документооборота и Интранет-портале государственных органов документы и мероприятия.
За каждый поощряемый показатель или вид деятельности служащему корпуса "Б" непосредственным руководителем присваиваются баллы согласно приложению 1-1 к настоящей Методике.";
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының аппарат басшысы Авдуғалиев Руслан Асқаровичқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға Н. Акежанов
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2017 жылғы "6" наурыздағы № 02-17/8 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне 1-1-қосымша
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің көтермеленетін көрсеткіштері мен қызмет түрлері үшін балл шәкілдері
Балдар
Көтермеленетін көрсеткіштері мен қызмет түрлері
5 балл
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі Есеп комитетімен әзірленген нормативтік құқықтық актілердің жобаларына ұсыныстар енгізу
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясын беделін арттыруға бағытталған іс шараларды (форумдар, конференциялар, дөңгелек үстелдер және басқалар) ұйымдастыру және қатысу
Есеп комитетінің және басқа да мемлекеттік органдардың шұғыл және көлемді тапсырмаларын орындау
Есеп комитетіне және басқа да мемлекеттік органдардың мекен-жайына жіберілетін есептерді, талдамалық ақпараттарды сапалы және уақытылы дайындау
функционалдық міндеттерін орындау барысында мемлекеттік және (немесе) шет тілін қолдану
4 балл
қосымша зерделеуді немесе тексеруді талап ететін өтініштерді қарау
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметін реттеме құқықтық актілерді әзірлеу
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметі туралы БАҚ-та сөз сөйлеу
лауазымдарды қоса атқару және уақытша жұмыста болмаған мемлекеттік қызметшілердің міндеттерін орындау
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 3 жылдық кезеңінің бюджеттік өтінімін уәкілетті органның ескертусіз қабылдауы
Тексеру комиссиясының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалауды уақытылы және толық қамтамасыз ету
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы басшылығының баяндамалары мен ұсыныстарын дайындау
3 балл
бейне жазба және тыңдалым сценарийлерін әзірлеу, Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметі туралы авторлық мақалалар және шығарылымдар дайындау
тағылымдамалық қызметті жүзеге асыру
әдеп жөніндегі уәкілдің функцияларын жүргізу
аудиторлық іс шаралар нәтижелері бойынша әкімшілік және (немесе) қылмыстық іс жүргізу қозғалуы
келісімдерге, шарттарға, оларға қосымша келісімдерге, техникалық ерекшеліктерге және аудиторлық іс шара құжаттарға сапалы құқықтық сараптама жүргізу
оқытуға жататын тексеру комиссиясының мемлекеттік қызметшілерін оқытуды толық қамтуды қамтамасыз ету (дайындау, қайта дайындау, арттыру)
мемлекеттік құпиялардан тұратын мәліметтері бар құжаттармен жұмыс жасауға рұқсаттың болуы
2 балл
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісі бар құжаттармен жұмыс жасау
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының мемлекеттік сатып алу шарттарына техникалық ерекшеліктердің жобасын әзірлеу
жоғары тұрған ұйымдардың құжаттарын қабылдау, Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының шұғыл құжаттарын жіберу үшін және мереке күндері жұмыстан тыс уақытта кезекшілік ету
1 балл
қосымша зерделеуді және тексеруді талап етпейтін өтініштерді қарау
ұжымның қоғамдық жұмысына қатысу (ұжымның спорттық және мәдени іс шараларына)

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Ревизионной комиссии по Алматинской области Авдугалиева Руслана Аскаровича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Н. Акежанов
Приложение к постановлению Ревизионной комиссии по Алматинской области от "6" марта 2017 года № 02-17/8
Приложение 1-1 к Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области
Шкала баллов за поощряемые показатели и виды деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области
Баллы
Поощряемые показатели и виды деятельности
5 баллов
внесение предложений в проекты нормативных правовых актов, разработанных Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета
организация и участие в мероприятиях, направленных на повышение имиджа Ревизионной комиссии по Алматинской области (форумы, конференции, круглые столы и другие)
выполнение срочных и объемных поручений Счетного комитета и иных государственных органов
качественная и своевременная подготовка отчетов, аналитических информаций, направляемых в адрес Счетного комитета и иных государственных органов
применение государственного и (или) иностранного языка при выполнении функциональных обязанностей
4 балла
рассмотрение обращений, требующих дополнительного изучения или проверки
разработка правовых актов, регламентирующих деятельность Ревизионной комиссии по Алматинской области
выступление в СМИ о деятельности Ревизионной комиссии по Алматинской области
совмещение должностей и выполнение обязанностей временно отсутствующего государственного служащего
принятие бюджетной заявки Ревизионной комиссии по Алматинской области на 3-х летний период уполномоченным органом без замечаний
обеспечение своевременного и полного охвата оценкой деятельности административных государственных служащих ревизионной комиссии
подготовка докладов и предложений для руководства Ревизионной комиссии по Алматинской области
3 балла
разработка видео и аудио сценариев, подготовка авторских статей и публикаций о деятельности Ревизионной комиссии по Алматинской области
осуществление наставнической деятельности
ведение функции уполномоченного по этике
возбуждение административного и (или) уголовного производства по результатам аудиторского мероприятия
проведение правовой экспертизы соглашений, договоров, дополнительных соглашений к ним, технических спецификаций и документов по проведению аудиторского мероприятия
обеспечение полного охвата обучением (подготовка, переподготовка, повышение) государственных служащих ревизионной комиссии подлежащих обучению
наличие допуска для работы с документами, содержащими сведения, составляющие государственные секреты
2 балла
работа с документами, имеющими пометку "Для служебного пользования"
разработка проектов технических спецификаций к договорам государственных закупок Ревизионной комиссии по Алматинской области
дежурство во внерабочее время во время праздничных дней, для приема документов вышестоящих организаций и отправки срочных документов Ревизионной комиссии по Алматинской области
1 балл
рассмотрение обращений, не требующих дополнительного изучения или проверки
участие в общественной жизни коллектива (в спортивных и культурных мероприятиях коллектива)