2017-2018 оқу жылына техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 359 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 6 қазанда № 4340 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 11 сентября 2017 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 октября 2017 года № 4340
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017-2018 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы","Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы", "Алматы облысының экономика және бюджеттікжоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемелері техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды және қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Алматинской области", "Управление здравоохранения Алматинской области", "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" обеспечить размещение и финансирование государственного образовательного заказа в организациях технического и профессионального, послесреднего образования.

3. "Алматы облысының білім басқармасы", "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгібілім беретін оқу орындарында мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Алматы облысы әкiмдiгiнiң "2016-2017оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2016 жылғы 10 тамыздағы №427 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 тіркелген, 2016 жылдың 24 қыркүйегінде "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственным учреждениям "Управление образования Алматинской области", "Управление здравоохранения Алматинской области" обеспечить исполнение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2017-2018 учебный год.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2016-2017 учебный год" от 10 августа 2016 года № 427 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3951, опубликован 24 сентября 2016 годав газетах "Жетысу" и "Огни Алатау").

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Омар Жақсылық Мұқашұлына жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысыәкімінің
міндетін атқарушы Л. Тұрлашов
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы "11" қыркүйектегі № 359 қаулысына қосымша

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Омара Жаксылыка Мукашулы.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акимаАлматинской области Л. Турлашов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "11" сентября 2017 года № 359