Талдықорған қаласының әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 04 қаңтардағы № 5 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 қаңтарда № 4084 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласының әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Талдықорған қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 28 шілдедегі № 22-760 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 тіркелген, 2014 жылдың 12 қыркүйегінде "Талдықорған" газетінде жарияланған);
2) "Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі "Талдықорған қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 22-760 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 2-24 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3039 тіркелген, 2015 жылдың 13 ақпанында "Талдықорған" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Серик Оспанович Базарбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлектеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы А. Тұтұбаев

О признании утратившими силу постановлений акимата города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 04 января 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 января 2017 года № 4084
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Талдыкорган:
1) "Об утверждении регламента акимата города Талдыкорган" от 28 июля 2014 года № 22-760 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2843, опубликован 12 сентября 2014 года в газете "Талдыкорган");
2) "О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 28 июля 2014 года № 22-760 "Об утверждении регламента акимата города Талдыкорган" от 26 января 2015 года № 2-24 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3039, опубликован 13 февраля 2015 года в газете "Талдыкорган").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Базарбаева Серика Оспановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города А. Тутубаев