Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 ақпанда № 4102 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 168 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 14 февраля 2017 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2017 года № 4102. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 марта 2018 года № 168

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 26.03.2018 № 168 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 26.03.2018 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талдықорған қаласы әкімдігінің "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2015 жылғы 01 қазанындағы № 27-990 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3540 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2015 жылдың 20 қарашасында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган" от 01 октября 2015 года № 27-990 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3540, опубликован в газете "Талдыкорган" 20 ноября 2015 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Көлбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Қарасаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы "14" 02 № 39 қаулысымен бекітілген қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 16.10.2017 № 588 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарынының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққанда бір айдағы қаржыландырудың мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3 жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановленя возложить на заместителя акима города М. Кольбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Карасаев
Приложение утвержденное постановлением акимата города Талдыкорган от "14" 02 2017 года № 39
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Талдыкорган Алматинской области от 16.10.2017 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Госдурственный образовательный заказ на дошкольное воипитание и обучение, размер подушевого финансирования иродительской платы по городу
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
До 3 лет

2) Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесезаңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной органи