Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 2 қарашадағы № 125 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 қарашада № 4380 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32810872 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2703845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 364186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 161077 мың теңге;
трансферттер түсімі 29581764 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10129044 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7507885 мың теңге;
субвенциялар 11944835 мың теңге;
2) шығындар 35245160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1697197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1701192 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3995 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4131485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4131485 мың теңге.";
"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес 30 172 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 2 ноября 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2017 года № 4380
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы" от 14 декабря 2016 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликован 13 января 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 32810872 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2703845 тысяч тенге;
неналоговые поступления 364186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 161077 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29581764 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10129044 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 7507885 тысяч тенге;
субвенции 11944835 тысяч тенге;
2) затраты 35245160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1697197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1701192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3995 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4131485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4131485 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что в городском бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 30 172 тысячи тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Р.Валишанов
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Булдыбаев

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Р.Валишанов
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "2" қарашадағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 125 шешіміне 1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Талдықорған қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" ноября 2017 года № 125 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Бюджет города Талдыкорган на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
64831
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3995
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
60836
Талдықорған қалалық 2017 жылғы "2" қарашадағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 125 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешімімен бекітілген 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
30172
1
Еркін ауылдық округі
16172
2
Өтенай ауылдық округі
14000

452
Отдел финансов района (города областного значения)
64831
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3995
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
60836
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" ноября 2017 года № 125 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Приложение 4 утвержденное решением Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Всего
30172
1
Еркинский сельский округ
16172
2
Отенайский сельский округ
14000