Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4436 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10034062 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1965273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7939411 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2114654 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2353267 мың теңге;
субвенциялар 3471490 мың теңге;
2)шығындар 10292950 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1535897 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1540340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1794785 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1794785 мың теңге.";
2-тармақтағы:
"6123" саны "8066" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4436
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 15-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4054, опубликован 6 января 2017 года в газете "Нурлы олке") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 10034062 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1965273 тысячи тенге;
неналоговые поступления 49378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7939411 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2114654 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2353267 тысяч тенге;
субвенции 3471490 тысяч тенге;
2) затраты 10292950 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1535897 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1540340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1794785 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1794785 тысяч тенге.";
в пункте 2:
цифры "6123" заменить на цифры "8066".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласы мәслихатының
сессия төрағасы Р.Сагитдинов
Қапшағай қаласы мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-128 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Р. Сагитдинов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 8 декабря 2017 года № 28-128 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"