Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 11-51 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 наурызда № 4134 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4038 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5854337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 177670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3618 мың теңге;
трансферттер түсімі 5665699 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 912608 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1082911 мың теңге;
субвенциялар 3670180 мың теңге;
2) шығындар 5869203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 217667 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 231713 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14046 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 1 марта 2017 года № 11-51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2017 года № 4134
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4038, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Аксу онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5854337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 177670 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3618 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5665699 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 912608 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1082911 тысяч тенге;
субвенции 3670180 тысяч тенге;
2) затраты 5869203 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 217667 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 231713 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14046 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 232533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 232533 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)232533 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 232533 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихат хатшысы
сессия төрағасы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-51 шешіміне қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017- 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Ақсу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Секретарь маслихата Аксуского района
председатель сессии Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от 1 марта 2017 года № 11-51 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017- 2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017- 2019 годы"
Бюджет Аксуского района на 2017 год
Категория
сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы