Ақсу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-75 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 12 шілдеде № 4279 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 66-291 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.09.2020 № 66-291 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Аксускому району
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июля 2017 года № 4279. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 66-291
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22.09.2020 № 66-291 (вводится в действие с 01.01.2020).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)", 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Ақсу ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аксуского района согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Усенов Нурбол Каметкалиевичке және аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Э. Самбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сүлейменов

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Усенова Нурбола Каметкалиевича и на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Э. Самбетов
Секретарь
районного маслихата Б. Сулейменов