Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 18-86 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 тамызда № 4302 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4038 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5651329 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 189275 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6430 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2933 мың теңге;
трансферттер түсімі 5452691 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 977677 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 804834 мың теңге;
субвенциялар 3670180 мың теңге;
2) шығындар 5666195 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 217667 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 231713 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14046 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017-2019 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2017 года № 18-86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2017 года № 4302
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4038, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Аксу онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5651329 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 189275 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6430 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2933 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5452691 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 977677 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 804834 тысячи тенге;
субвенции 3670180 тысяч тенге;
2) затраты 5666195 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 217667 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 231713 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14046 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 232533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 232533 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 232533 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 232533 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Э. Самбетов
Ақсу аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-86 шешіміне қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2017- 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-44 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Ақсу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Аксуского
районного маслихата Э. Самбетов
Секретарь Аксуского
районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от 18 августа 2017 года № 18-86 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017- 2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-44 "О бюджете Аксуского района на 2017- 2019 годы"
Бюджет Аксуского района на 2017 год
Категория
сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы