Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-117 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4491 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36489 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22317 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14172 мың теңге;
2) шығындар 40682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 35-171 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6463 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35490 мың теңге;
2) шығындар 45728 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 35-171 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 24-117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4491.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 40682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36489 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22317 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14172 тысячи тенге;
2) затраты 40682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2018 № 35-171 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41953 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6463 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35490 тысяч тенге;
2) затраты 45728 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2018 № 35-171 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 35-171 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2018 № 35-171 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".