Арасан ауылдық округінің Арасан ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Арасан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 наурызда № 4149 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Арасан ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Ақсу ауданы Арасан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арасан ауылдық округінің Арасан ауылындағы "Шекара" көшесі "Тәтімқожа Уақасов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Р. Галимжанова

О переименовании улицы в селе Арасан Арасанского сельского округа
Решение акима Арасанского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 20 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 марта 2017 года № 4149
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Арасан и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 16 сентября 2016 года, аким Арасанского сельского округа Аксуского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Шекара" в улицу "Татимкожа Уакасов" в селе Арасан Арасанского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Р. Галимжанова