Алакөл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 наурыздағы № 15-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 сәуірде № 4199 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 35-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 25.06.2018 № 35-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алакольскому району
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2017 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 апреля 2017 года № 4199. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 25 июня 2018 года № 35-2
Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 25.06.2018 № 35-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі), 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Алакөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Алакольского района согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Депутаттық өкілеттілік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Қасымжанова А.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Жабжанов С.Р.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования"
Председатель сессии
районного маслихата Касымжанова А.
Секретарь районного маслихата Жабжанов С.Р.