Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4500 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 225278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 193333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31945 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 225278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қабанбай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25369 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73635 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38170 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35465 мың теңге;
2) шығындар 99004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Бескөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 24-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4500.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 225278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 193333 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31945 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31945тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 225278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 99004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 25369 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73635 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38170 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35465 тысяч тенге;
2) затраты 99004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-1. 2018 жылға арналған Үшарал қаласының бюджетінде 41613 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделсін.
Ескерту. Шешім 13-1 тармағымен толықтырылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 02.05.2018 № 34-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
13-1. Предусмотреть в бюджете города Ушарал на 2018 год объем бюджетных изъятий в районный бюджет в сумме 41613 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 02.05.2018 № 34-1 (вводится в действие с 01.01.2018).

14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
15. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ө. Қойшыманов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсан "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Үшарал қалалық округінің бюджеті

14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
15. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата О. Койшыманов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "25" декабря 2017 года№ 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округовАлакольского района на2018-2020 годы"
Бюджет Ушаральского городского округа на 2018 год

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
57710
043
Бюджеттік алып қоюлар
57710
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
57710
043
Бюджетные изъятия
57710
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма
(тыс,тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсан "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Қабанбай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Алакольского районного маслихата от "25" декабря 2017 года№ 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на2018-2020 годы"
Бюджет Кабанбайского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2926
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2926
13
Басқалар
21000
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру

124
Аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
2926
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2926
13
Прочие
21000
124
Аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
21000
040
Реализация мероприятий решение вопросов обустройства сельских населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсан "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне 13-қосымша
2018 жылға арналған Ырғайты ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 13 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 13 к решению Алакольского районного маслихата от"25" декабря 2017 года№ 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на2018-2020 годы"
Бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 13 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсан "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне 16-қосымша
2018 жылға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 16 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 16 к решению Алакольского районного маслихата от"25" декабря 2017 года№ 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округовАлакольского района на2018-2020 годы"
Бюджет Теректинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 16 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсан "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне 19-қосымша
2018 жылға арналған Жағатал ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 19 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 43-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 19 к решению Алакольского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жагаталского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 19 в редакции решения Алакольский районного маслихата Алматинской области от 29.11.2018 № 43-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы