Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-74 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 наурызда № 4152 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Бейсембаев Талғат Муратовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Чажабаев
Мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "03" наурыз № 13-74 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 56-357 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Атамекен " газетінде жарияланған);
2) "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 05 ақпандағы № 59-369 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3715 тіркелген, 2016 жылдың 05 наурызында "Атамекен" газетінде жарияланған);
3) "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-6 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 тіркелген, 2016 жылдың 23 және 30 сәуірінде "Атамекен" газетінде жарияланған);
4) "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-22 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3874 тіркелген, 2016 жылдың 11 және 18 маусымында "Атамекен" газетінде жарияланған);
5) "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы № 5-25 "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 56-357 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3908 тіркелген, 2016 жылдың 06 тамызында "Атамекен" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 3 марта 2017 года № 13-74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 марта 2017 года № 4152
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решение возложить на руководителя аппарата маслихата Жамбылского района Бейсембаева Талгата Муратовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председательсессии Ж.Чажабаев
Секретарь маслихата С. Журын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "03" марта 2017 года № 13-74
Перечень некоторых решений Жамбылского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1) "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года № 56-357 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликован 15 января 2016 года в газете "Атамекен");
2) "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 05 февраля 2016 года № 59-369 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3715, опубликован 05 марта 2016 года в газете "Атамекен");
3) "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3775, опубликован 23 и 30 апреля 2016 года в газете "Атамекен");
4) "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 № 4-22 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3874, опубликован 11 и 18 июня 2016 года в газете "Атамекен");
5) "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 21 июля 2016 года № 5-25 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3908, опубликован 06 августа в газете "Атамекен";

6) "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-45 "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 56-357 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4004 тіркелген, 2016 жылдың 19 қарашада "Атамекен" газетінде жарияланған);

6) "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 8-45 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4004, опубликован 19 ноября в газете "Атамекен")