Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 13-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 наурызда № 4140 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4039 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында 2017 жылдың 13 қаңтарында "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20317072 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4862015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 71400 мың теңге;
трансферттер түсімі 15362117 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2749464 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4336283 мың теңге;
субвенциялар 8276370 мың теңге;
2) шығындар 20457295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25252 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32608 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 165475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 165475 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы А. Дауткулов
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017- 2019 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 2 марта 2017 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2017 года № 4140
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от № 4039, опубликован 6 января 2017 года, 13 января 2017 года в газете "Енбекшиказах") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 20317072 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4862015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21540 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 71400 тысяч тенге;
поступление трансфертов 15362117 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2749464 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4336283 тысяч тенге;
субвенции 8276370 тысяч тенге;
2) затраты 20457295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25252 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 32608 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 165475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 165475 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата А. Дауткулов
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "2" наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ермек Ильянұлы Жәкеев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "2" наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-1 шешіміне 1-қосымша

Решение Енбекшиказахского районного маслихата от "2" марта 2017 года № 13-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района" Жакеев Ермек Ильянович
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "2" марта 2017 года № 13-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы"

18953
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
416038
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
83781
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
214842
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1060071
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
304711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
292118
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
46238
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
185558
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
60322
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12593
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12593
2
Әлеуметтік көмек
692054
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
692054
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180193
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
69197
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
95006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32204
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12525
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
65688
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
189333
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47908
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63306
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63306
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45639
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8124
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

18953
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
34500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
416038
012
Капитальные расходы государственного органа
500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
83781
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
214842
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1060071
1
Социальное обеспечение
304711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
292118
005
Государственная адресная социальная помощь
46238
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
185558
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
60322
464
Отдел образования района (города областного значения)
12593
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12593
2
Социальная помощь
692054
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
692054
002
Программа занятости
180193
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
69197
006
Оказание жилищной помощи
95006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32204
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12525
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65688
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
189333
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47908
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63306
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45639
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8124
021
Капитальные расходы государственного органа
6000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы