Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4495 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 41194 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44827 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44827 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 68230 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2017 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4495.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 41194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 35194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 41194 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 68230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23403 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 44827 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 44827 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 68230 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

2) шығындар 82651 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 24 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2018-2020 жылдарға арналған Тескенсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 73, 74 және 75-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20291 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20291 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 33544 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 25 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2018-2020 жылдарға арналған Шелек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 76, 77 және 78-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 217056 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 177056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 40000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 217056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 26 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2018 жылға арналған Есік қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 421 800 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округі
Бәйдібек би ауылдық округі
Бәйтерек ауылдық округі
Есік қалалық округі
Жанашар ауылдық округі
Қаракемер ауылдық округі
Қазақстан ауылдық округі
Рахат ауылдық округі
Саймасай ауылдық округі
Түрген ауылдық округі
Шелек ауылдық округі

2) затраты 82651 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
25. Утвердить бюджет Тескенсуйского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 73, 74 и 75 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 33544 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13253 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 20291 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20291 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 33544 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
26. Утвердить бюджет Шелекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 76, 77 и 78 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 217056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 177056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 40000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 217056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
27. Предусмотреть в бюджетах города Есик и сельских округов на 2018 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 421 800 тысяч тенге, в том числе:
Аватский сельский округ
Сельский округ Байдибек бия
Байтерекский сельский округ
Есикский городской округ
Жанашарский сельский округ
Каракемерский сельский округ
Казахстанский сельский округ
Рахатский сельский округ
Саймасайский сельский округ
Тургенский сельский округ
Шелекский сельский округ

9 312 мың теңге;
26 713 мың теңге;
7 479 мың теңге;
168 128 мың теңге;
20 713 мың теңге;
24 230 мың теңге;
10 096 мың теңге;
23 090 мың теңге;
12 063 мың теңге;
29 923 мың теңге;
90 053 мың теңге.".
Ескерту. 27 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 11.05.2018 № 29-39 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9 312 тысяч тенге;
26 713 тысяч тенге;
7 479 тысяч тенге;
168 128 тысяч тенге;
20 713 тысяч тенге;
24 230 тысяч тенге;
10 096 тысяч тенге;
23 090 тысяч тенге;
12 063 тысяч тенге;
29 923 тысяч тенге;
90 053 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 11.05.2018 № 29-39 (вводится в действие с 01.01.2018).
28. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".

29. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Құраметова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті

29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата Кураметова Г.
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата Б.Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Аватского сельского округа на 2018 год

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 38-87 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.12.2018 № 38-87 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы