Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-100 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4246 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Сопаков Маулен Берликовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы А. Кенесов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы "9" маусым № 14-100 шешіміне қосымша
Ескелді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-337 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
2. "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3909 тіркелген, 2016 жылдың 26 тамызында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
3. "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3875 тіркелген, 2016 жылдың 17 маусымында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
4. "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3766 тіркелген, 2016 жылдың 13 мамырында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
5. "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 05 ақпандағы № 63-353 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 тіркелген, 2016 жылдың 25 наурызында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4246
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года " О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Ескельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Ескельдинского районного маслихата Сопакова Маулена Берликовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А. Кенесов
Секретарь районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 14-100
Перечень некоторых решений Ескельдинского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 60-337 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3645, опубликован 22 января 2016 года в газете "Жетысу шугыласы");
2. "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-27 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3909, опубликован 26 августа 2016 года в газете "Жетысу шугыласы");
3. "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 23 мая 2016 года № 4-20 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3875, опубликован 17 июня 2016 года в газете "Жетысу шугыласы");
4. "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3766, опубликован 13 мая 2016 года в газете "Жетысу шугыласы");
5. "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 05 февраля 2016 года № 63-353 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3726, опубликован 25 марта 2016 года в газете "Жетысу шугыласы");

6. "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 28 қазандағы № 8-37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4005 тіркелген, 2016 жылдың 1 желтоқсанында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" от 28 октября 2016 года № 8-37 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4005, опубликован 1 декабря 2016 года в газете "Жетысу шугыласы").