Ескелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 179 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 13 қыркүйекте № 4329 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 22.11.2023 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 8, 12-баптарына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ескелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 22.11.2023 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Есболатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Тәнекенов
Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "14" тамыздағы № 179 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 22.11.2023 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескелді ауданындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауалар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Қарабұлақ ауылы Алдабергенов көшесінде
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
80
5 жыл
Сауда базары
ЖК "Нусупов"
2
Қарабұлақ ауылының бөлігі, Ескелді би көшесі, Автобекет аумағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Ескельдинского района
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 14 августа 2017 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 сентября 2017 года № 4329.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Ескельдинского района области Жетісу от 22.11.2023 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Ескельдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Ескельдинского района области Жетісу от 22.11.2023 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Есболатова
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Танекенов
Приложение к постановлению акимата Ескельдинского района от "14" августа 2017 года № 179
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Ескельдинского района области Жетісу от 22.11.2023 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место размещения нестационарных торговых объектов в Ескельдинском районе
Отведенное место для торговли, улица и тд
Сфера деятельности
Занимаемая площадь, кв. м
Период осуществления торговой деятельности (год)
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, а также объекты общественного питания, в которых реализуется ассортимент аналогичных товаров)
1
Село Карабулак улица Алдабергенова
Продовольственные, непродовольственные товары
80
5 лет
Рынок
ИП "Нусупов"
2
Село Карабулак улица Ескельды би, на территории автовокзала
Продовольственные, непродовольственные товары