Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-162 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4488 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 60005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11720 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 757 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 47528 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6295 мың теңге;
субвенциялар 41233 мың теңге;
2) шығындар 60005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 40-244 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2707 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 366 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 44827 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33430 мың теңге;
субвенциялар 11397 мың теңге;
2) шығындар 47900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 40-244 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27876 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 1788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 38453 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20551 мың теңге;
субвенциялар 17902 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2017 года № 24-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4488.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 60005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11720 тысяч тенге;
неналоговые поступления 757 тысяч тенге;
поступление трансфертов 47528 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6295 тысяч тенге;
субвенции 41233 тысяч тенге;
2) затраты 60005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 40-244 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 47900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2707 тысяч тенге;
неналоговые поступления 366 тысяч тенге;
поступление трансфертов 44827 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33430 тысяч тенге;
субвенции 11397 тысяч тенге;
2) затраты 47900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 40-244 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 68117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1788 тысяч тенге;
поступление трансфертов 38453 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20551 тысяча тенге;
субвенции 17902 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 40-244 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018-2020 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2619 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 394 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 50896 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36233 мың теңге;
субвенциялар 14663 мың теңге;
2) шығындар 53909 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 40-244 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 53909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2619 тысяч тенге;
неналоговые поступления 394 тысячи тенге;
поступление трансфертов 50896 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36233 тысячи тенге;
субвенции 14663 тысячи тенге; 2) затраты 53909 тысяч тенге; 3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 40-244 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 40-244 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

9. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Жолдыбаев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсан "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-162 шешіміне № 1 қосымша
2018 жылға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 40-244 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата С. Жолдыбаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от "27" декабря 2017 года № 24-162 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Алдабергенского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.11.2018 № 40-244 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы