Қаратал ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 267 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 31 тамызда № 4326 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 04.08.2023 № 328 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 8, 12-баптарына сәйкес, Қаратал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратал ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 04.08.2023 № 328 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Аскат Мейрамгалиевич Калиаскаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Бисембаев
Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "27" шілдедегі № 267 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 04.08.2023 № 328 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қаратал ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауалар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Үштөбе қаласы, Абай көшесінің бойында,
Абылай хан және Әбдірахман ақын көшелерінің арасында, "Эдем и К" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
90
5 жыл
"У Оли","Эдем и К" дүкендері
2
Үштөбе қаласы, Желтоқсан көшесінің бойында,
"Бәйтерек" сауда үйінің оң жағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
32
5 жыл
"Даубай" дүкені
3
Үштөбе қаласы, Б.Момышұлы көшесінің бойында "Көксу" дүкенінің алдында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
32
5 жыл
"Көксу", "Сәлем" дүкендері
4
Ескелді ауылы, І. Жансүгіров көшесінің бойында,
Казпочта бөлімшесінің оң жағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
"Радуга" дүкені
5
Жанаталап ауылы, Жамбыл және
Қ. Қоныспаев көшелерінің арасында "Аяжан" дүкенінің оң жағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
"Аяжан", "Ернұр", дүкендері
6
Қаражиде ауылы,
Д. Қонаев және Е. Шалқошқаров көшелерінің қиылысында, "Нұр" тойханасына қарама қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
жоқ
7
Шумек, Талдықорған-Үштөбе тас жолының 22 километрі
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
жоқ
8
Бастөбе ауылы, Комаров көшесінің бойында, "Тан" дүкенінің оң жағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
"Тан", "Шанс", "Лилия" дүкендері
9
Бастөбе ауылы, Юн көшесі, "Юбилейный" мейрамханасының алдында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
жоқ
10
Кәлпе ауылы,
Р. Бикенов көшесінің бойында, Казпочта бөлімшесінің қарама қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
60
5 жыл
"Азат", "Еламан" дүкендері

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каратальского района
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 27 июля 2017 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 августа 2017 года № 4326.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Каратальского района области Жетісу от 04.08.2023 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Каратальского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каратальского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Каратальского района области Жетісу от 04.08.2023 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калиаскарова Аската Мейрамгалиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Бисембаев К.
Приложение к постановлению акимата Каратальского района от 27" июля 2017 года № 267
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Каратальского района области Жетісу от 04.08.2023 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каратальского района
Место расположение
нестационарных торговых объектов
Сфера
деятельности
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а так же объекты общественного питания)
1
город Уштобе, вдоль улицы Абая между улицами Абылай хана и Абдырахман акына, напротив магазина "Эдем и К"
Продовольственные, непродовольственные товары
90
5 лет
магазины
"У Оли",
"Эдем и К"
2
город Уштобе, вдоль улицы Желтоксан, справа от торгового дома "Байтерек"
Продовольственные, непродовольственные товары
32
5 лет
магазин "Даубай"
3
город Уштобе, вдоль улицы Б.Момышулы, перед магазином "Коксу"
Продовольственные, непродовольственные товары
32
5 лет
магазины "Коксу", "Салем"
4
село Ескельды вдоль улицы
И. Жансугурова , справа от отделения Казпочты
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
магазин "Радуга"
5
село Жанаталап, между улицами Жамбыла и Коныспаева, справа от магазина "Аяжан"
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
магазины "Ернур", "Аяжан"
6
село Каражиде, на пересечении улиц
Д. Қонаева и Е. Шалкошкарова, напротив тойханы "Нур"
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
нет
7
Шумек, 22 километр трассы Талдыкорган-Уштобе
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
нет
8
село Бастобе, улица Комарова, справа от магазина "Тан"
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
магазины"Тан","Шанс", "Лилия"
9
село Бастобе,улицаЮна, перед рестораном "Юбилейный"
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
нет
10
село Кальпе, по улице Р.Бикенова, напротив отделения Казпочты
Продовольственные, непродовольственные товары
60
5 лет
магазины "Азат", "Еламан"