Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-99 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 наурызда № 4141 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 6-30-195 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.02.2018 № 6-30-195 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13332091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2848398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 41316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 57955 мың теңге;
трансферттер түсімі 10384422 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1781694 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3221608 мың теңге;
субвенциялар 5381120 мың теңге;
2) шығындар 13380825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13809 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-14-99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2017 года № 4141. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 6-30-195
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23.02.2018 № 6-30-195 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Жаркент онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 13332091 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2848398 тысячи тенге;
неналоговые поступления 41316 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 57955 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10384422 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1781694 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 3221608 тысяч тенге;
субвенция 5381120 тысяч тенге;
2) затраты 13380825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13419 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13809 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 62153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 62153 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 62153 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 62153 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Абилов
Панфилов аудандық мәслихаты
хатшысының өкілеттілігін
уақытша атқарушы Н. Нұрғалық
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы "28" "ақпандағы" "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" "желтоқсандағы" "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-14-99 шешіміне қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" "желтоқсандағы" "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Панфилов ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Ж. Абилов
Временно исполняющий
полномочия секретаря
Панфиловского районного маслихата Н. Нургалык
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "28" "февраля" 2017 года № 6-14-99 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от "23" "декабря" 2016 года № 6-12-83
"О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" Приложение 1 утвержденное решением Панфиловского районного маслихата от "23" "декабря" 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Панфиловского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5