Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 6-24-160 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 қарашада № 4368 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 6-30-195 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.02.2018 № 6-30-195 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13694011 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2639699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 203206 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 109394 мың теңге;
трансферттер түсімі 10741712 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2522508 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2838084 мың теңге;
субвенциялар 5381120 мың теңге;
2) шығындар 13552115 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 6 ноября 2017 года № 6-24-160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 ноября 2017 года № 4368. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 6-30-195
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23.02.2018 № 6-30-195 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Жаркент онири") следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 13694011 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2639699 тысячи тенге;
неналоговые поступления 203206 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 109394 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10741712 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2522508 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 2838084 тысяч тенге;
субвенция 5381120 тысяч тенге;
2) затраты 13552115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13419 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) 128477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 128477 мың теңге.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 14332 мың теңге сомасында бекітілсін.".
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета 128477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 128477 тысяч тенге.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 14332 тысяч тенге.".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Е. Султанов
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы "6" қарашадағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-24-160 шешіміне 1-қосымша

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Е. Султанов
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "6" ноября 2017 года № 6-24-160 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"