Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 16-80 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 наурызда № 4139 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4050 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 620 445 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 323 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 30 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 450 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 256 289 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 689 767 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 716 742 мың теңге;
субвенциялар 3 849 780 мың теңге;
2) шығындар 5 653 498 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 19 778 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14 353 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 831
мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 1 марта 2017 года № 16-80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2017 года № 4139
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4050, опубликован 13 января 2016 года в районной газете "Саркан") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 620 445 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 323 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления 30 605 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 256 289 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 689 767 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 716 742 тысяч тенге;
субвенции 3 849 780 тысяч тенге;
2) затраты 5 653 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19 778 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14 353 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 831 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 831 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 16 сессиясының төрағасы Ж. Игіман
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата по "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
16 сессии Сарканского
районного маслихата Ж. Игиман
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16-80 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Сарқан ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Сарканского районного маслихата от 1 марта 2017 года № 16-80 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Сарканского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы