Сарқан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 19-89 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 4 шілдеде № 4265 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сарқан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Разбеков Бейсенбай Мерекебаевичқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 19 сессиясының төрағасы М. Тусупов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы "9" маусымдағы № 19-89 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 62-322 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3669 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Сарқан" газетінде жарияланған);
2. "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 3 ақпандағы № 65-335 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3727 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында "Сарқан" газетінде жарияланған);
3. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 тіркелген, 2016 жылдың 15 сәуірінде "Сарқан" газетінде жарияланған);
4. "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3-13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3866 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында "Сарқан" газетінде жарияланған);
5. "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 7-32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3925 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында "Сарқан" газетінде жарияланған);
6. "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 11-51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3999 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында "Сарқан" газетінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых решений Сарканского районного маслихата
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2117 года № 19-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июля 2017 года № 4265
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сарканского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сарканского районного маслихата Разбекова Бейсенбай Мерекебаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 19 сессии
Сарканского районого маслихата М. Тусупов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 19-89
Перечень некоторых решений Сарканского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1) "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 62-322 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3669, опубликован 15 января 2016 года в газете "Саркан");
2) О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 3 февраля 2016 года № 65-335 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3727, опубликован 26 февраля 2016 в газете "Саркан");
3) "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-4 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3774, опубликован 15 апреля 2016 года в газете "Саркан");
4) "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 3-13 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3866, опубликован 10 июня 2016 года в газете "Саркан");
5) "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 7-32 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3925, опубликован 5 августа 2016 года в газете "Саркан");
6) "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 11-51 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3999, опубликован 18 ноября 2016 года в газете "Саркан").