Сарқан ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 27-119 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 желтоқсанда № 4443 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 40-171 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 15.06.2018 № 40-171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Сарканскому району
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2017 года № 27-119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 декабря 2017 года № 4443. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 15 июня 2018 года № 40-171
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 15.06.2018 № 40-171 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Сарқан ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сарканского района согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Доланбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Ж. Доланбаева
Секретарь Сарканского районного
маслихата К. Абдрахманов