Талғар қаласының көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-64 шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-29 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 9 наурызда № 4121 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Талғар қаласы халқының пікірін ескере отырып, 2016 жылғы 16 қыркүйектегі Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Талғар қаласының келесі көшелері:
1) "Л. Емелев" көшесі - "Барлыбек Сырттанов" көшесі,
2) "Лесная" көшесі – "Жүсіпбек Аймауытов" көшесі,
3) "Парковая" көшесі – "Қажымұқан" көшесі,
4) "Новосельская" көшесі – "ЖаҺанша Досмұхамедов" көшесі,
5) "Плодовая" көшесі – "Міржақып Дулатов" көшесі,
6) "Карагандинская" көшесі - "Әлихан Бөкейханов" көшесі,
7) "Мира" көшесі - "Сұлтанбек Қожанов" көшесі,
8) "Яблочная" көшесі - "Мұстафа Шоқай" көшесі,
9) "Весенняя" көшесі - "Хиуаз Доспанова" көшесі,
10) "Спартак" көшесі - "Нұркен Әбдіров" көшесі,
11) "Веселая" көшесі - "Роза Бағланова" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі мен Талғар ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Халықты әлеуметтiк қорғау, әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту, еңбек, бiлiм, денсаулық, мәдениет, тiл және спорт жөнiндегi" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі мен Талғар ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы С. Құрақпаев
Талғар ауданы
әкімінің міндетін
атқарушы Ә. Тойбаев

О переименовании улиц города Талгар
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-64 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области 06 февраля 2017 года № 02-29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 марта 2017 года № 4121
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения города Талгар, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 16 сентября 2016 года, Талгарский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать следующие улицы города Талгар:
1) улицу "Л. Емелев" - в улицу "Барлыбек Сырттанов",
2) улицу "Лесная" – в улицу "Жусупбек Аймауытов",
3) улицу "Парковая" – в улицу "Кажымукан",
4) улицу "Новосельская" – в улицу "Жанши Досмухамедов",
5) улицу "Плодовая" – в улицу "Мыржакып Дулатов",
6) улицу "Карагандинская" - в улицу "Алихан Букейханов",
7) улицу "Мира" - в улицу "Султанбек Кожанов",
8) улицу "Яблочная" - в улицу "Мустафа Шокай",
9) улицу "Весенняя" - в улицу "Хиуаза Доспанова",
10) улицу "Спартак" - в улицу "Нуркен Абдиров",
11) улицу "Веселая" - в улицу "Роза Багланова".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Талгарского районного маслихата и постановления акимата Талгарского района возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По социальной защите населения, развитию социальной инфраструктуры, труду, образованию, здравоохранению, культуре, языку и спорту".
3. Настоящее совместное решение Талгарского районного маслихата и постановление акимата Талгарского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
Талгарского района Ж. Енкебайулы
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата С. Куракпаев
Исполняющий
обязанности акима
Талгарского района А. Тойбаев