Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Бесағаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 9 наурызда № 4119 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бесағаш ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 27 қыркүйектегі облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Бесағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылының жаңа көшесіне "Нұрқайымбай Дәркенбаев" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округі әкімнің орынбасары М. Джамашеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Алибеков

О присвоении наименования новой улице села Бесагаш Бесагашского сельского округа
Решение акима Бесагашского сельского округа Талгрского района Алматинской области от 9 февраля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции алматинской области 9 марта 2017 года № 4119
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Бесагашского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 сентября 2016 года, аким Бесагашского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Даркенбаев Нуркайымбай" новой улице села Бесагаш Бесагашского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа М. Джамашеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М.Алибеков