Тарифті белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы 2017 жылғы 20 маусымдағы № 469 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 маусымда № 3474 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 2107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 15.07.2020 № 2107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жол жүру тарифі барлық жолаушылар үшін – 65 (алпыс бес) теңге;
- мектеп оқушыларына (1-11 сынып) – 30 (отыз) теңге;
- мектеп оқушылардың айлық бірыңғай жүру билеті – 1000 (мың) теңге болып бекітілсін.
2. "Тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 572 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3155 болып тіркелген, 2016 жылы 1 қыркүйекте "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындауын бақылау қала әкімінің орынбасары Мақсат Кеңесханұлы Ахаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданықа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Дәулет
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Күлекеев
20 июня 2017 жыл

Об установлении тарифов
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 20 июня 2017 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июня 2017 года № 3474. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 15 июля 2020 года № 2107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 15.07.2020 № 2107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф за проезд на регулярных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в городе Тараз для всех пассажиров – 65 (шестьдесят пять) тенге;
- для учащихся школ (1-11 классы) – 30 (тридцать) тенге;
- месячный проездной билет для учащихся школ – 1000 (тысяча) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз от 26 августа 2016 года № 572 "Об установлении тарифов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3155, опубликовано 1 сентября 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Ахаева Максата Кенесхановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Даулет
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Таразского
городского маслихата
Б. Кулекеев
20 июня 2017 года