"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы №24-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 3552 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "42 597 523" сандары "43 116 786" сандарымен ауыстырылсын;
"7 631 362" сандары "7 729 662" сандарымен ауыстырылсын;
"138 626" сандары "123 826" сандарымен ауыстырылсын;
"778 642" сандары "740 313" сандарымен ауыстырылсын;
"34 048 893" сандары "34 522 985" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "45 637 789" сандары "46 145 052" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "624 036" сандары "636 036" сандарымен ауыстырылсын;
"624 036" сандары "636 036" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "62 814" сандары "55 330" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 октября 2017 года № 3552
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "42 597 523" заменить цифрами "43 116 786";
цифры "7 631 362" заменить цифрами "7 729 662";
цифры "138 626" заменить цифрами "123 826";
цифры "778 642" заменить цифрами "740 313";
цифры "34 048 893" заменить цифрами "34 522 985";
в подпункте 2) цифры "45 637 789" заменить цифрами "46 145 052";
в подпункте 4) цифры "624 036" заменить цифрами "636 036";
цифры "624 036" заменить цифрами "636 036";
в пункте 2 цифры "62 814" заменить цифрами "55 330".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
Ш.Үсенбаев Б.Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 қазандағы
№24-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№13-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
4

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Таразского Секретарь Таразского
городского маслихата городского маслихата
Ш. Усенбаев Б. Кулекеев
БПриложение
к решению Таразcкого городского
маслихата №24-3 от 18 октября 2017 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата №13-3 от 23 декабря
2016 года
Бюджет города Тараза на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
4

150923
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
96092
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
138641
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
213300
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
112324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
284923
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84968
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2364
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1282
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18611
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7805
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7805
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17027841
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1813003
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1775660
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
17464
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19879
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
174867
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
174867
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
751738
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
751738
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11553836
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5125024

150923
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
96092
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
138641
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213300
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
112324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
284923
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84968
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
2364
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1282
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18611
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7805
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7805
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17027841
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1813003
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1775660
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17464
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19879
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
174867
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
174867
464
Отдел образования района (города областного значения)
751738
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
751738
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11553836
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5125024