"Ауданның елді мекендерін көріктендіру, жасыл желекті тәртіпте ұстау мен қорғаудың Ережесін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2005 жылғы 26 қазандағы №18-2 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 9-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 3348 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауданның елді мекендерін көріктендіру, жасыл желекті тәртіпте ұстау мен қорғаудың Ережесін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2005 жылғы 26 қазандағы № 18-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы М. Самбетовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
cессиясының төрайымы: мәслихат хатшысы:
И. Тоғанбаева Р. Бегалиев

О признании утратившим силу решение маслихата Жамбылского района от 26 октября 2005 года №18-2 "Об утверждении правил защиты зеленых насаждений, порядок содержания и благоустройства населенных пунктов района"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 2 марта 2017 года № 9-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2017 года № 3348
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района от 26 октября 2005 года № 18-2 "Об утверждении правил защиты зеленых насаждений, порядок содержания и благоустройства населенных пунктов района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №15).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата М. Самбетова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официонального опубликования.
Председатель сессии маслихата Секретарь маслихата
Жамбылского района Жамбылского района
И. Тоганбаева Р. Бегалиев