"Жамбыл ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 9-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 3352 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 18-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 18.10.2017 № 18-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2615 болып тіркелген, 2016 жылдың 25 сәуірдегі аудандық "Шұғыла-Радуга" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
10 тармақтың 1) тармақшасындағы
" - көптеген дәрілік заттарға төзімді туберкулезбен ауыратын (IV топ) адамдарға (отбасыларға) амбулаториялық емін алу кезеңінде 12 (он екі) ай мерзіміне, ай сайын 12372 (он екі мын үш жүз жетпіс екі) теңге көлемінде;" деген сөздер
" - туберкулезбен ауыратын адамдарға (отбасыларға) амбулаториялық емін алу кезеңінде 12 (он екі) ай мерзіміне, ай сайын 21871 (жиырма бір мың сегіз жүз жетпіс бір) теңге көлемінде;" деп ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау алтыншы шақырылған Жамбыл аудандық мәслихатының "Әкімшілік – аумақтық құрылыс, жер, халықтың денсаулығын сақтау және қоршаған ортаны қорғау халықтың аз қамтамасыз етілген бөлігін, ана мен баланы қорғау және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрайымы: мәслихаты хатшысы:
И. Тоганбаева Р. Бегалиев

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 39-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий, нуждающихся граждан по Жамбылскому району"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 2 марта 2017 года № 9-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2017 года № 3352. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 18-4
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 18.10.2017 № 18-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий, нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 39-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий, нуждающихся граждан по Жамбылскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2615, опубликовано 25 апреля 2015 года в районной газете "Шұғыла-Радуга") следующие изменения:
Слова в подпункте 1) пункта 10
" - лицам больным туберкулезом с множественной лекарственной устойчивостью (IV группа) находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячно в размере 12372 (двенадцать тысяч триста семьдесят два) тенге в течении 12 (двенадцати) месяцев;"
заменить словами
" - лицам (семьям) больным туберкулезом находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячно в размере 21871 (двадцать одна тысяча восемьсот семьдесят один) тенге в течении 12 (двенадцати) месяцев;".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата шестого созыва по вопросам "Административно - территориального обустройства, землепользования, здравоохранения и защиты окружающей среды, защиты малообеспеченных слоев населения, инвалидов, матери и ребенка, а также по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельных участков".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
И. Тоганбаева Р. Бегалиев