Жамбыл ауылдық округінің Шайқорық, Бесжылдық, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 50 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 3506 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы және тиісті аумақ халқының пікірлерін ескере отырып, ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округінің Шайқорық, Бесжылдық, Қапал, Қоңыртөбе ауылдары көшелердің атаулары өзгертілсін.
1) Шайқорық ауылы бойынша:
40 лет Победы көшесі – Жетісу;
Комсомол бұрылысы көшесі – Қарасаз;
Школьная көшесі – Алаш;
Школьная бұрылысы көшесі – Алаш бұрылысы;
2) Бесжылдық ауылы бойынша:
Гаражная көшесі – Ақдала;
Школьная көшесі – Бурыл;
3) Қапал ауылы бойынша:
Жаңа көшесі – Тұран;
4) Қоңыртөбе ауылы бойынша:
Виноградная көшесі – Кіші Бурыл;
Клубная көшесі – Күлтөбе;
Садовая көшесі – Жайлау;
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Ж. Айдарбеков

О переименовании улиц села Шайкорык, Бесжылдык, Капал, Коныртобе Жамблыского аульного округа
Решение акима Жамбылского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 4 августа 2017 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 августа 2017 года № 3506
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в аулах Шайкорык, Бесжылдык, Капал, Коныртобе Жамбылского аульного округа:
1) по селу Шайкорык:
улицу 40 лет Победы – Жетису;
улицу Переулок Комсомольский – Карасаз;
улицу Школьная – Алаш;
улицу Переулок Школьная – Переулок Алаш;
2) по селу Бесжылдық:
улицу Гаражная – Акдала;
улицу Школьная – Бурыл;
3) по селу Капал:
улицу Новая – Туран;
4) по селу Коныртобе:
улицу Виноградная – Малый Бурыл;
улицу Клубная – Культобе;
улицу Садовая – Жайлау;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлогаю на себя.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жамбылского аульного округа Ж. Айдарбеков