Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 қыркүйектегі 17-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 3536 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 64-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 25.06.2020 № 64-4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін төрт айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 26-3 (алғашқы ресми жарияланған куннен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы: Н.Бегманов
Жамбыл аудандық
мәслихаты хатшысы: Р.Бегалиев

О предоставлении социальный помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2017 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2017 года № 3536. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2020 года № 64-4
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25.06.2020 № 64-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах из месного бюджета в размере четырехмесячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22.05.2018 № 26-3 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офециального опубликования.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата: Н.Бегманов
Секретарь
Жамбылского районного маслихата: Р.Бегалиев