"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 18-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 3555 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 06 қазандағы № 15-5 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3544 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3266 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 және 11 қаңтардағы №1-2 және 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 896 486" сандары "10 227 490" сандарымен ауыстырылсын;
"1 499 215" сандары "1 744 985" сандарымен ауыстырылсын;
"6 785" сандары "10 185" сандарымен ауыстырылсын;
"60 000" сандары "110 830" сандарымен ауыстырылсын;
"8 330 486" сандары "8 361 490" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 082 967" сандары "10 413 971" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"2017 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві – 16 318 мың теңге мөлшерінде бекітілсін" деген "2017 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві – 26 086 мың теңге мөлшерінде бекітілсін" деп жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Н. Бегманов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
18 қазандағы №18-2 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 октября 2017 года № 3555
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата №15-5 от 06 октября 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 09 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3544) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3266, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 11 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 896 486" заменить цифрами "10 227 490";
цифры "1 499 215" заменить цифрами "1 744 985";
цифры "6 785" заменить цифрами "10 185";
цифры "60 000" заменить цифрами "110 830";
цифры "8 330 486" заменить цифрами "8 361 490";
в подпункте 2):
цифры "10 082 967" заменить цифрами "10 413 971";
в пункте 5:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере – 16 318 тысяч тенге" изложить в новой редакции "Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере – 26 086 тысяч тенге".
Приложении 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Н. Бегманов Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №18-2 от
18 октября 2017 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного

28296
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
149958
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24274
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78910
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22899
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17254
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5645
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
740611
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35335
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
26472
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8863
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
582024
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
228787
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11077
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4541
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7498
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19264
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4750
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25247
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
188300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58601
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33959
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123252
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34634
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

28296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149958
012
Капитальные расходы государственного органа
657
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24274
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78910
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22899
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17254
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5645
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
740611
464
Отдел образования района (города областного значения)
35335
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
26472
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8863
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
582024
002
Программа занятости
228787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11077
005
Государственная адресная социальная помощь
4541
006
Оказание жилищной помощи
7498
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19264
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4750
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25247
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
188300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58601
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33959
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34634
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11689
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11689
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
182811
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
18 қазандағы №18-2 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
"23" желтоқсандағы №7-2
шешіміне 7 қосымша
Ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009 "Елді мекен-дердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекен-дерді сумен жабдық-тауды ұйымдас-тыру"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыс-тары"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
11689
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11689
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
182811
Приложение 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №18-2 от
18 октября 2017 года
Приложение 7 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №7-2 от 23 декабря
2016 года
Бюджетные программы аульных округов на 2017 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"