2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 12 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 3341 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 30 января 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 марта 2017 года № 3341
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования Кордайского района Жамбылской области" обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Жамангозовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "30" қаңтардағы
№ 12 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие мен ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік шағын орталықтар
442
14198
6000
Оның ішінде:
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
442
14198
6000
Жарты күндік шағын орталықтар
501
175
7099
7099
0
Оның ішінде
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
501
175
7099
7099
0
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Айналайын балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
180
27952
7000
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
33486
7000
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ақмаржан балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
29807
7000
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ақ бота балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
250
21386
22190
7000
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Айгөлек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
30180
7000
"Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Жұлдыз балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
65
60

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Жамангозова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от "30" января 2017 года № 12
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
По программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (мест)
По программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансирования по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
дополнительное финансирование детских садов и мини -центров по программе "обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансирования по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Дошкольные государственные организации (мини центры)
Мини-центры с полным днем пребывания
442
14198
6000
В том числе:
Мини-центров в сельских населенных пунктах
442
14198
6000
Мини-центры с неполным днем пребывания
501
175
7099
7099
0
В том числе:
Мини-центров в сельских населенных пунктах
501
175
7099
7099
0
Дошкольные государственные организации (детские сады)
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Айналайын" отдела образования акимата Кордайского района
180
27952
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Бобек" отдела образования акимата Кордайского района
120
33486
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Акмаржан" отдела образования акимата Кордайского района
120
29807
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Ак бота" отдела образования акимата Кордайского района
75
250
21386
22190
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Айгөлек" отдела образования акимата Кордайского района
50
30180
7000
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Жұлдыз" отдела образования акимата Кордайского района
65
60