"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3608 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы №17-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3595 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 954 520" сандары "13 974 314" сандарымен ауыстырылсын;
"1 958 382" сандары "1 908 394" сандарымен ауыстырылсын;
"28 992" сандары "28 915" сандарымен ауыстырылсын;
"11 884 221" сандары "11 954 080" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"14 155 064" сандары "14 174 858" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3608
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 ноября 2017 года №17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 954 520" заменить цифрами "13 974 314";
цифры "1 958 382" заменить цифрами "1 908 394";
цифры "28 992" заменить цифрами "28 915";
цифры "11 884 221" заменить цифрами "11 954 080";
в подпункте 2):
цифры "14 155 064" заменить цифрами "14 174 858";
в пункте 6:

"14 491" сандары "12 238" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Қ. Қыпшақбаева Р. Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының

цифры "14 491" заменить "12 238".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Кипчакбаева Р. Нурсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского районного

32459
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
489912
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
219980
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
56414
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1539
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31298
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10891
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
73339
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53737
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42714
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74024
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
936
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
36147
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1534
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1452979
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
957610
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8626
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
948 984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117353
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
117353
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
535
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
535
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
335277
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
335277
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

32459
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
489912
002
Программа занятости
219980
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
56414
006
Оказание жилищной помощи
1539
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31298
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10891
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73339
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53737
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42714
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственного органа
936
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
36147
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1534
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1452979
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
957610
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8626
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
948984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117353
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
117353
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
535
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
535
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
335277
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
335277
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15677
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
15676
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
200544
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашадағы
№23-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 5-қосымша
2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
15677
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
15676
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1
08
Используемые остатки бюджетных средств
200544
Приложение 2
к решению Кордайского
районного маслихата
от 28 ноября 2017 года
№23-2
Приложение 5
к решению Кордайского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 10-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2017-2019 годы по программам в разрезе сельских округов
тыс тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
040
"Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"