2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 3645 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3622 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 629 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 916 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 113 452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 569 827 мың теңге;
2) шығындар – 16 849 511 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 116 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 038 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 436 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -116 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 116 602 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 142 038 мың теңге;
қарыздарды өтеу –25 436 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 220 112 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 13.03.2018 № 28-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 22.05.2018 № 31-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 17.08.2018 № 35-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 04.09.2018 № 36-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 39-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 41-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 10 250 299 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2018 жылғы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 443 552 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2017 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 декабря 2017 года № 3645.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" от 11 декабря 2017 года №18-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3622) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 629 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 916 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 113 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 569 827 тысяч тенге;
2) затраты – 16 849 511 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 602 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 038 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 436 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 116 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 116 602 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 142 038 тысяч тенге;
погашение займов – 25 436 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 220 112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 13.03.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 22.05.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 17.08.2018 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 04.09.2018 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 39-5 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 №41-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 10 250 299 тысяч тенге.
3. Установить на 2018 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в сумме 443 552 тысяч тенге, в том числе:

Ауқатты ауылдық округі – 26 391 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округі – 20 848 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 25 235 мың теңге;
Қақпатас ауылдық округі – 20 063 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 24 156 мың теңге;
Қарасай ауылдық округі – 23 260 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 24 575 мың теңге;
Қасық ауылдық округі – 20 560 мың теңге;
Кенен ауылдық округі – 16 891 мың теңге;
Қордай ауылдық округі – 66 881 мың теңге;
Масаншы ауылдық округі – 32 645 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округі – 15 956 мың теңге;
Отар ауылдық округі – 33 240 мың теңге;
Сарыбұлақ ауылдық округі – 29 246 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округі – 39 431 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 24 174 мың теңге.
4. 2018 жылға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен трансферттер 29 489 мың теңге қысқартылсын және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4 – тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 39-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2018 – 2020 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.
6. 2018 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 17 098 мың теңге сомасында бекітілсін.

Аухаттинский сельский округ – 26 391 тысяч тенге;
Беткайнарский сельский округ – 20 848 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 25 235 тысяч тенге;
Какпатасский сельский округ – 20 063 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 24 156 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ – 23 260 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 24 575 тысяч тенге;
Касыкский сельский округ – 20 560 тысяч тенге;
Кененский сельский округ – 16 891 тысяч тенге;
Кордайский сельский округ – 66 881 тысяч тенге;
Масанчинский сельский округ – 32 645 тысяч тенге;
Ногайбайский сельский округ – 15 956 тысяч тенге;
Отарский сельский округ – 33 240 тысяч тенге;
Сарыбулакский сельский округ – 29 246 тысяч тенге;
Сортобинский сельский округ – 39 431 тысяч тенге;
Степновский сельский округ – 24 174 тысяч тенге.
4. Уменьшить на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в размере 29 489 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 30.11.2018 № 39-5 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Установить надбавку в 2018-2020 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 17 098 тысяч тенге.

7. 2018 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер мөлшері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2018-2020 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
9. Утвердить объем трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

2634
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12456
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12456
04
Бiлiм беру
10674224
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1125501
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
94075
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1031426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7634527
003
Жалпы білім беру
7274819
006
Балаларға қосымша білім беру
359708
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
142325
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
142325
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
553857
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
553857
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1218014
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22272
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310443
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29872
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
183
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17775
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
179977
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
656105
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
985418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265959
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
265299
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету

2634
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12456
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12456
04
Образование
10674224
464
Отдел образования района (города областного значения)
1125501
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
94075
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1031426
464
Отдел образования района (города областного значения)
7634527
003
Общеобразовательное обучение
7274819
006
Дополнительное образование для детей
359708
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
142325
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
142325
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
553857
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
553857
464
Отдел образования района (города областного значения)
1218014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22272
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310443
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29872
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
183
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17775
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
179977
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
656105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
985418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265959
005
Государственная адресная социальная помощь
265299
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи телевизионными абонентскими

660
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1156
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
626735
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
334797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60026
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1788
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29933
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6740
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
77428
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57106
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34187
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11508
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13022
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1919225
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
587797
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
587797
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
229594
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2040
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
227554
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

660
464
Отдел образования района (города областного значения)
1156
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
626735
002
Программа занятости
334797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60026
006
Оказание жилищной помощи
1788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29933
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6740
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57106
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34187
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4400
021
Капитальные расходы государственных органов
50
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-20180 годы
28401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11508
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13022
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1919225
464
Отдел образования района (города областного значения)
587797
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
587797
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
229594
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2040
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
227554
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

72400
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21051
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51349
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
264724
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
55558
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24438
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
31120
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
46052
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20753
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2100
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
8224
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3647
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1556
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18114
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14736
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3378
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
145000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
145000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18875
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18875
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18875
12
Көлiк және коммуникация
299218
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
299218
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
299218
13
Басқалар
20798
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3700
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

72400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21051
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51349
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
264724
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
55558
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24438
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31120
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
46052
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20753
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2100
006
Организация санитарного убоя больных животных
8224
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3647
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1556
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18114
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14736
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3378
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
145000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
145000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18875
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18875
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18875
12
Транспорт и коммуникации
299218
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
299218
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
299218
13
Прочие
20798
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3700
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 4 – қосымша
2018 жылға арналған бюджеттің атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 5-қосымша
2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5- қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 39-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппаратының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
08
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кордайского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 25-3
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Кордайского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 25-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2018-2020 годы по программам в разрезе сельских округов
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 30.11.2018 № 39-5 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программы
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"