Алға ауылдық округінің Мұзбел ауылындағы көшелер атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3298 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, 2016 жылғы 8 желтоқсандағы Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауылдық округінің Мұзбел ауылының көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Комсомольская көшесі - Асуға;
Пионерская көшесі - Таусамалына;
Фрунзе көшесі - Қайнарға;
Мир көшесі - Ақшоқыға.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алға ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Е. Салимбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауылдық округінің әкімі Н. Жаманкозев

О переименовании улиц в селе Музбель Алгинского сельского округа
Решение акима Алгинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3298
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Музбель Алгинского сельского округа:
улицу Комсомольская на Асу;
улицу Пионерская на Таусамалы;
улицу Фрунзе на Кайнар;
улицу Мир на Акшокы.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Алгинского сельского округа Е. Салимбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Алгинского сельского округа Н. Жаманкозев