Меркі ауданы әкімиятының 2003 жылдың 27 № 111 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандык әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 09 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 3312 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы әкімиятының 2003 жылдың 27 мамырындағы "Ауданда жалпыға бірдей құқықтық оқу жөніндегі шаралар өткізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1009 болып тіркелген, 2003 жылғы 30 шілдеде "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) № 111 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік- құқықтық және ұйымдастыру инспекторлық бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Акек Ербол Базарбаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Меркенского района № 111 от 27 мая 2003 года
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 31 января 2017 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 февраля 2017 года № 3312
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 27 мая 2003 года № 111 "Об организации в районе мероприятий по всеобщему правовому обучению" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1009, опубликовано 30 июля 2003 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник").
2. Государственно-правовому и организационно-инспекторскому отделу аппарата акима района обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акек Ербола Базарбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков