"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 11-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3404 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 10-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 болып тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-4 (6253-6256) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
№ 3262:
1) тармақшада:
"6 579 942" деген сандары "6 608 844" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 229 942" деген сандары "5 248 844" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 600 742" деген сандары "6 750 947" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-82 891" деген сандары "-204 194" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"82 891" деген сандары "204 194" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2017 года № 11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2017 года № 3404
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2017 года № 10-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3376) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3262, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-4 (6253-6256)) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 579 942" заменить цифрами "6 608 844";
цифры "5 229 942" заменить цифрами "5 248 844";
в подпункте 2):
цифры "6 600 742" заменить цифрами "6 750 947";
в подпункте 5):
цифры "-82 891" заменить цифрами "-204 194";
в подпункте 6):
цифры "82 891" заменить цифрами "204 194";

8740
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14825
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62526
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
143420
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
141920
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
288521
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
227186
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
126854
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7496
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1144
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9013
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33980
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17074
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21525
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61335
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41172
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
439
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12469
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

8740
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14825
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62526
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
143420
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
141920
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
288521
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
227186
002
Программа занятости
126854
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
005
Государственная адресная социальная помощь
2000
006
Помощь в обеспечении жильем
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7496
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1144
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9013
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33980
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17074
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21525
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41172
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
439
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12469
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республики Казахстан на 2012-2018 годы