Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 97 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 3441 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 06.03.2020 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 22 мая 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2017 года № 3441. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 6 марта 2020 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 06.03.2020 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мойынқұм ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в организациях Мойынкумского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложения.

2. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Мойынкумского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Есеев Бақытжан Жапарұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нүркенов
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 22 мамырдағы
№ 97 қаулысына қосымша
Мойынқұм ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде квоталар
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері %
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1
Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің “Мөлдір” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есеева Бакытжана Жапарулы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нуркенов
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
№ 97 от 22 мая 2017 года
Квоты рабочих мест в организациях Мойынкумского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер установленной квоты %
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения “Мөлдір” отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района