Мойынқұм ауданы бойынша елді мекендердің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 178 қаулысы және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 16-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 қарашада № 3569 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Мойынқұм ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Күшаман, Қылышбай, Көкжелек, Жамбыл, Қарабөгет, Сарыөзек, Шығанақ, Байтал және Ақсүйек елді мекендеріне ауылдық округтерінің жер есебінен:
1) 5,2 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Күшаман елді мекенінің;
2) 26,4 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Қылышбай елді мекенінің;
3) 128 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Көкжелек елді мекенінің;
4) 103,3 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Жамбыл елді мекенінің;
5) 108 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Қарабөгет елді мекенінің;
6) 197,7 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Сарыөзек елді мекенінің;
7) 674,3 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Шығанақ елді мекенінің;
8) 12,54 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Байтал елді мекенінің;
9) 142,659 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ақсүйек елді мекенінің шекаралары (шегі) өзгертілсін.
2. Аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау және интернет-ресурстарда жариялануы аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Алдасүгірұлы Қалымбетовке және аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Об изменении границы (черты) населенных пунктов по Мойынкумскому району
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 августа 2017 года № 178 и решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 13 октября 2017 года № 16-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2017 года № 3569
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) населенных пунктов Кушаман, Кылышбай, Кокжелек, Жамбыл, Карабугет, Сарыозек, Шыганак, Байтал и Аксуйек Мойынкумского района Жамбылской области за счет земель ауыльных округов по экспликации, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 5,2 гектаров к населенному пункту Кушаман, Мойынкумского района Жамбылской области;
2) присоединением 26,4 гектаров к населенному пункту Кылышбай, Мойынкумского района Жамбылской области;
3) присоединением 128 гектаров к населенному пункту Кокжелек, Мойынкумского района Жамбылской области;
4) присоединением 103,3 гектаров к населенному пункту Жамбыл, Мойынкумского района Жамбылской области;
5) присоединением 108 гектаров к населенному пункту Карабугет, Мойынкумского района Жамбылской области;
6) присоединением 197,7 гектаров к населенному пункту Сарыозек, Мойынкумского района Жамбылской области;
7) присоединением 674,3 гектаров к населенному пункту Шыганак, Мойынкумского района Жамбылской области;
8) присоединением 12,54 гектаров к населенному пункту Байтал, Мойынкумского района Жамбылской области
9) присоединением 142,659 гектаров к населенному пункту Аксуйек, Мойынкумского района Жамбылской области;
2. Контроль и публикацию на интернет-ресурсе за исполнением данного совместного постановление и решение возложить на заместителя акима района Бакытжану Алдасугировичу Калымбетову и на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.