"Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Талас ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 18 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 3456 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Талас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Талас ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3425 болып тіркелген, 2017 жылдың 16 мамырында аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Серік Ералыұлы Дадабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев

О признании утратившим силу решения акима Таласского района от 11 мая 2017 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Таласского района Жамбылской области от 1 июня 2017 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 201 года № 3456.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Таласского района РЕШИЛ:
1. Решение акима Таласского района от 11 мая 2017 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3425, опубликовано 16 мая 2017 года в районной газете "Талас тынысы") признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Дадабаева Серика Ералиевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев