Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 18 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 3633 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Бостандық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бостандық ауылдық округі Бостандық ауылындағы Жеңістің 40 жылдығы көшесі Нұрлы жол көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Р.Айғараевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бостандық ауылдық
округінің әкімі М. Рысдәулетов

О переименовании улицы села Бостандык Бостандыкского сельского округа
Решение акима Бостандыкского сельского округа Таласского района Жамбылской области от 5 декабря 2017 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2017 года № 3633
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с заключением ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 сентября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Бостандыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 40 лет Победы села Бостандык Бостандыкского селького округа на улицу Нұрлы жол.
2. Контроль за исполнением настояшего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бостандыкского сельского округа Р.Айгараева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бостандыкского
сельского округа М. Рысдаулетов