Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 3342 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қасқабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылындағы көше атаулары өзгертілсін:
Центральная көшесі – Астана;
Горная көшесі - Бәйтерек.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қасқабұлақ ауылдық
округінің әкімі С. Мустафаев

О переименовании улиц села Каскабулак Каскабулакского сельского округа
Решение акима Каскабулакского сельского округа Таласского района Жамбылской области от 6 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 марта 2017 года № 3342
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Каскабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Каскабулак Каскабулакского сельского округа:
улицу Центральная – Астана;
улицу Горная - Байтерек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каскабулакского
сельского округа С. Мустафаев